Země bez kultury
je jako tělo bez duše.

O nás

Milujete kulturu?

Já ano, já kulturu miluji!

Od roku 1999 podporuji a propaguji kulturu prostřednictvím bezplatného magazínu KULT! a webových stránek www.kult.cz

Moje motivace je prostá, miluji divadlo, umění, film i hudbu. Zkrátka miluji celou českou kulturu. Proto jsem se rozhodl vzít na svá bedra naléhavý úkol: pojďme společně podpořit naši kulturu

V této nelehké době, kdy kulturní život utlichl, kultura potřebuje pomoci. Není mi lhostejný její současný stav. 

Naše mise je jasná – chceme společně podporovat veškeré kulturní dění i umělce.

Doufám, že se nám s tvou pomocí podaří toto poslání naplnit a dokážeme společně nabídnout účinnou podporu a pomoc kulturnímu dění a také jedinečný prostor k prezentaci umělců i tvůrců. 

Věřím, že společně naši milovanou českou kulturu podpoříme.

#MilujemeKulturu
#PodpormeNasiKulturu
#MagazinKult
#TZonline

Radek Holík

předseda KULT, z. s.

Kultura je to, co způsobilo, že člověk je něčím víc než náhodnou hříčkou přírody.

André Malraux

Naše projekty

KULT!, kultovní stálice mezi brněnskými kulturními magazíny, je nedocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí být spolehlivě informováni o brněnském kulturním a společenském dění. Šíře jeho záběru vás možná překvapí: prostor dostávají i kluby a menší organizace. Kvalitní tipy, kam vyrazit, doprovázejí rozhovory se zajímavými osobnostmi a další články či recenze, abyste při výběru představení nešlápli vedle. 

Internetový portál TZonline.cz je náš nejnovější projekt, který se zaměřuje na šíření nejčerstvějších informací ze světa kultury, sportu, cestování, gastronomie či byznysu. Našim cílem je vytvořit zde místo, kam mohou kulturní a sportovní subjekty vyvěsit své tiskové zprávy, aby byly snadno přístupné jak široké veřejnosti, tak celé obci médií a redaktorů. Podporujeme tak činnost kulturních institucí, spolků, firem, organizací, klubů, sdružení a drobných podnikatelů.