Země bez kultury
je jako tělo bez duše.

Raego podporuje Milujeme kulturu

Projekt Milujeme kulturu přivítal do své video výzvy novou tvář. Řady zapojených umělců, kteří natočili video na podporu kultury, rozšiřuje zpěvák a rapper Ladislav Pham alias Raego. V aktuálním čísle magazínu KULT! naleznete velký rozhovor s ním a také recenze na jeho knihu a nové album.

Přestože kultura je stále utlumena, začíná se pomaličku probírat z dlouhého spánku a hledá si cestičky ke světlu. Ať už se jedná o online koncerty či venkovní výstavy, vše napovídá tomu, že budeme-li se trochu snažit, kultura bude žít dál. Proto bez ustání pokračujeme s vyzýváním umělců i milovníků kultury, aby vyslali do světa vlastní video na podporu kultury.

Dalším zapojeným je zpěvák a rapper Raego, který kromě videa pro Milujeme kulturu poskytl také titulní rozhovor do magazínu KULT!, dále pak svoji knihu Věř, běž a dokážeš a album Nesmíš to vzdát ke zrecenzování. Články naleznete v aktuálním dubnovém vydání magazínu, Raegovo video pak na našich sociálních sítích – jsme s vámi na Facebooku, Instagramu i YouTube.

Můžeme vám také prozradit, že o Raegovi v souvislosti s Milujeme kulturu neslyšíte naposledy, detaily si ale zatím necháme pro sebe. Brzy vás budeme o všem informovat.