Země bez kultury
je jako tělo bez duše.

Podporujte

Jak můžeš podpořit naši kulturu?

Naši misi nezvládneme naplnit sami, a proto se obracíme na tebe. Nezáleží na tom, který druh kultury zrovna miluješ a jestli jsi zarytý divadelní nadšenec, muzejní bohém, posluchač opery nebo metalu. Uvítáme od tebe jakoukoliv podporu, kterou budeme moci poslat dál. Přispět můžeš jak hmotným či finančním darem, tak i nehmotnou pomocí.

Finanční podpora

Obracíme se na TEBE s žádostí o přispění nějaké té korunky, která pomůže postavit naši českou kulturu zase zpátky na nohy. Pokud TI myšlenka podpořit kulturu, vize a poslání spolku není cizí, budeme vděční za tvůj finanční dar. Jak nakládáme s obdrženými finančními příspěvky se můžeš dočíst v sekci Jak to funguje?

Částku, jakou uznáš za vhodnou, můžeš poslat na náš transparentní účet číslo 2200731245/2010 vedený u Fio banky nebo přejdi na hlavní stránku, kde můžeš přispět od 100 do 1 000 Kč jedním kliknutím.

Zakoupením těchto reklamních a dárkových předmětů, nás podpoříš okamžitě. Získáš nejen dobrý pocit, ale i něco navíc.

„Lidská kultura je jistě výsledkem a souhrnem všech kultur národních, výsledkem jejich spolužití a harmonie.“

Louis Aragon

Děkujeme za podporu našim partnerům

Děkujeme našim partnerům za finanční dary a poskytnuté materiální či nemateriální plnění! Velice si toho vážíme a svědomitě s těmito dary a prostředky nakládáme dle mise spolku a ve prospěch podpory a propagace kultury České republiky.