Země bez kultury
je jako tělo bez duše.

Dobrouška

Dobrouška

Dobrouška je kvalitní, dobře ušitá rouška, z dobrých materiálů a za dobrou cenu. Dobrouška je opatřena nápisem Milujeme kulturu.

Dobroušky, dle návrhu módní návrhářky L. D. Daguerr, šijí kompletně švadlenky a krejčové v Brně (včetně tkaniček). Klademe důraz na pohodlné nošení, bezpečnost, estetickou i řemeslnou kvalitu.

Ke každé Dobroušce navíc zdarma přidáváme deset filtrů z netkané textilie, která oproti běžné, bavlněné roušce výrazně zvyšuje její funkčnost.

Dobrouška je ušitá z odolné, vysokogramážové bavlny (kepr). Samotná rouška přes obličej je dvouvrstvá, s otvorem, kterým lze do “kapsy” umístit filtr z netkané textilie. Ta díky mnohem vetší hustotě tkaniny dokáže zachytit násobně menší kapénky než samotná bavlna.

Dobrouška je navržená a ušitá s maximální péčí tak, aby bezpečně zakrývala nos, ústa i bradu. Aby rouška seděla opravdu na jakémkoli obličeji, v horním lemu je umístěný drátek v bužírce (aby nerezl při praní), díky kterému lze roušku natvarovat okolo nosu a tváří. Dobrouška díky tomu dokonale pasuje a zamezuje úniku potenciálně nakažlivého dechu. A navíc se Vám nebudou mlžit brýle.

Další výhodou Dobroušky jsou kvalitní, dlouhé tkaničky. Ty narozdíl od gumiček netlačí na nauralgické body a roušku tak lze pohodlně nosit dlouhé hodiny.

Pro objednání Dobroušky nám prosím napište prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

K nákupu jednoho kusu Dobroušky klikněte sem.


#(Za)chranteNasiKulturu
#MilujemeKulturu
#PodpormeNasiKulturu
#MagazinKult

Děkujeme

KULT, z. s.